Upowszechnianie rezultatów projektu – promocja kultury Wielkiej Brytanii

Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Suchym Dębie, Marta Lenartowicz i Jakub Neumann, już w ubiegłoroczne wakacje wzięli udział w kursach metodycznych w brytyjskim Cambridge. Zdobyte tam umiejętności przełożyły się na podejmowane przez nich działania zawodowe m.in. związane z promocją kultury, historii i języka Brytyjczyków. Przez cały rok szkolny w sąsiednich salach 306 i 307 uczniowie mieli możliwość zapoznać się z różnymi informacjami nt. Wielkiej Brytanii oraz stworzyć własne plakaty z ciekawostkami związanymi z tym właśnie krajem. Zapraszamy do zapoznania się z efektami tych inicjatyw!

Marta Lenartowicz

Jakub Neumann